HAYAT VE AYAK İZİ

HAYAL ET, GERÇEK OLSUN!

“MARKA SESİ BİR KURUMSAL KİMLİK ENSTRÜMANIDIR!”

‘’Müşterilerinizin sürekli gözlerinin önünde olmalı, kafalarında yaşamalı ve kalplerini fethetmelisiniz. Bunun yolu da iyi bir sunumdan geçer..."

“İşte benim de sizin için yapacağım şey tam olarak bu!”

30 yıldır bir fiil toplantıların içinde olan, binlerce toplantı ve organizasyonda sunuculuk, MC’lik yapan Ercüment Şansal aynı zamanda enerji veren konuşmalarıyla tanınır. Karşısındaki topluluğu motive eder, enerji verir, düşündürür, zihin açar gerekirse neşelendirir.

Konuşma ve sunum konusundaki uzmanlığını, aldığı tiyatro eğitimi, televizyon programları, radyo çalışmaları ve toplantılarda aldığı tecrübeden edindi. Bu ne demek? Siz konuklarınıza, çalışanlarınıza ne konuda konuşulmasını istediğinizi söyleyin, gerisini ona bırakın!
O anlatır ve sunar.

Konuşmak, topluluklara bir fikri anlatmak yalnızca kelimelerin gücünden gelmez. Sahneyi doğru kullanmak, enerjiyi karşı tarafa aktarmak, hissettrmek, yaşatmak, dikkat çekmek gerekir. Bu yüzden “Show Businness Sahnelemesi” bunu anlatabilecek en iyi kavramlardan biridir.

Eğlenceli, yerinde durmayan, neşe veren, coşan, coşturan, aynı zamanda motive eden, sakinleştiren, düşündüren, zihin açan Ercüment Şansal şu ana kadar 537 marka ile 5600’ün üzerinde organizasyonda sahne performansı göstermiştir.

KISACASI...

Sahne anlamında akla gelebilecek her alandaki:
Sunum, televizyon, tiyatro, oyuncu, radyocu ve sporcu kimlikleri ile farklı sahne kalıplarına girerek, içerik ve proje yönetimini ekibiyle de hayata geçirerek sahne mutfağını da yönetmekte, klasik olmayan, ezber bozan, butik sahne performanslarıyla farkındalık yaratmakta ve ön plana çıkmaktadır. Sunuculuğun konuşma kartlarından ibaret olmadığını yıllardır göstermektedir.

“Enerjisi Bol Efervesan Muhabbetler” ve “SpeakUP by Ercüment Şansal” adlı sahne programlarında, konuşmacı kimliğiyle başarı, mutluluk, takım olmak, hayat, eşik ve kendini aş üçgeni, etkili iletişim, beden dili, ileri sunum teknikleri, zaman yönetimi, kişisel motivasyon, ,yenilikçilik, sürdürebilirlik, değişim, gelişim, marka ve değerler, stres yönetimi konularında 1 milyonun üzerinde katılımcı ile buluşmuştur.

Dolayısıyla; hem devlet protokolü, hem de ulusal ve uluslararası alandaki organizasyonlar, kurum içi, marka, ürün tanıtım ve spor etkinliklerindeki sunumlarıyla aranılan, sevilen ve takip edilen bir sunucu, showman ve konuşmacıdır. Ayrıca, festivallerde konser öncesi yaptığı özel interaktif sahne performansı ile kitleleri coşturup, konsere hazırlamaktadır.

Sunucu ve oyuncu olarak TRT ile başlayan, STAR TV, ATV, Show TV, FB TV ile devam eden 18 yıllık televizyon geçmişi bulunmaktadır.

Sahne uzmanlığını Master of Ceremony, motivasyon konuşmacısı, TV program yapımcı ve sunucusu, spor moderatörü olarak devam etmektedir.