HAYAT VE AYAK İZİ

HAYAL ET, GERÇEK OLSUN!

“MARKA SESİ BİR KURUMSAL KİMLİK ENSTRÜMANIDIR!”

‘’Müşterilerinizin sürekli gözlerinin önünde olmalı, kafalarında yaşamalı ve kalplerini fethetmelisiniz. Bunun yolu da iyi bir sunumdan geçer…”

İşte benim de sizin için yapacağım şey bu!

Yıllardır binlerce toplantı ve organizasyonda sunuculuk, MC’lik yapan Ercüment Şansal aynı zamanda enerji veren konuşmalarıyla tanınır. Karşısındaki topluluğu motive eder, enerji verir, düşündürür, zihin açar gerekirse neşelendirir.

32 yıldır bir fiil toplantıların içinde olan Ercüment Şansal, konuşma konusunda uzmanlığını, ulusal ve uluslararası platformlarda aldığı akademik tiyatro eğitimi, yapmış olduğu TV programları, radyo programları, müzikaller, tiyatro oyunları ve toplantılarda aldığı tecrübeden edindi. Bu ne demek? Siz konuklarınıza, çalışanlarınıza ne konuda konuşulmasını istediğinizi söyleyin,gerisini ona bırakın! O anlatır ve sunar.

32 yıllık sahne deneyimine sahip olan Ercüment Şansal; Eğlenceli, yerinde durmayan, neşe veren,coşan,coşturan, aynı zamanda motive eden,sakinleştiren,düşündüren,zihin açan Ercüment Şansal şu ana kadar 562 marka ile 5700’ün üzerinde sahne performansı göstermiştir.

KISACASI...

Sahne anlamında akla gelebilecek her alandaki: Sunum, televizyon, tiyatro, oyunculuk, radyo ve spor alanındaki tecrübeleri ve kimliğiyle ile farklı sahne kalıplarına girerek, içerik ve proje yönetimini ekibiyle hayata geçirerek, sahne mutfağını da yönetmekte, kendi yazdığı metinlerle markanın hikayesini anlatan, yaşatan butik sahne performanslarıyla farkındalık yaratarak ön plana çıkmakta, sunuculuğun konuşma kartlarından ibaret olmadığını yıllardır göstermektedir.

“Enerjisi Bol Efervesan Muhabbetler”ve “SpeakUP by Ercüment Şansal” adlı programlarında konuşmacı kimliğiyle başarılı olmanın dinamikleri, mutluluğun reçetesi, başarıya giden yolda takım olmak, hayat, eşik ve kendini aş üçgeni, sürdürebilirlik, değişim, gelişim, marka ve değerler konularında 1 milyonun üzerinde katılımcı ile buluşmuştur.

Dolayısıyla; Devlet protokolü organizasyonları arasında yer alan; T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C İletişim Bakanlığı, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C Ticaret Bakanlığı’nın içinde bulunduğu Devlet bakanlıklarının toplantı, açılış ve çalıştayları...(Spor Kulüpleri ve Federasyonlar Çalıştayı, Design Week Turkey, Born Global İstanbul, Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası gibi..),

Ulusal ve uluslararası müzik festivalleri (OneLove Festival , On Numara Kış Festivali, Rock Off Müzik Festivali, İstanbul Kite Festival, Hayat Bu Kapağın Altında, Birlikte Güzel Summer & Sunset Partileri gibi…)

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları arasında yer alan; futbol, basketbol, voleybol, formula 1, kiteboard, kayak ve snowboard, atletizm, tenis, bowling, golf dallarındaki spor organizasyonlarında (Turkish Airlines Euroleague Basketball, Turkish Airlines Euroleague Basketball Final Four (Berlin, Belgrad, İstanbul), CEV Volleyball Champions League Woman & Men, Mercedes-Benz Kite board Formula European Championschip, Türkiye, Avrupa ve Dünya Kite board Şampiyonaları, Türkiye Kış Oyunları Kayak ve Snowboard Şampiyonası, , UEFA Champions League, UEFA Europa League Maç Organizasyonları, TYF Türkiye Yat Şampiyonaları, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Spor Etkinlikleri, Marka odaklı spor etkinliklerinde (KoçSporFest, Koç Topluluğu Spor Şenlikleri, Yıldız Holding & Yıldız Kupası, International Turkish Airlines Bowling Championschip, Avrasya Maratonu gibi..) sunuculuk ve müsabaka anlatımları, ödül töreni sunumlarını gerçekleştiren Ercüment Şansal,hazırladığı özel show ve sunumlarıyla aranılan, sevilen ve takip edilen bir Master of Ceremony ve Showman’dir.

Ayrıca, uzun yıllardır spor ve müzik festivallerinde, konser öncesi yaptığı özel interaktif sahne performansı ile geniş kitleleri coşturup, konsere hazırlamakta, kendi hazırladığı müzikal ve tiyatral konseptle, (Ercüment Şansal ile “Benzemez Kimse Sana”, Gazino Geceleri, Yeşilçam Şarkıları, Hey Gidi 80’s & 90’s, Retro Party, Karaoke Show) firma ve marka çalışanlarına butik, özel showlar yapmaktadır.

Sunucu ve oyuncu olarak TRT ile başlayan, STAR TV, ATV, Show TV ve FBTV ile devam eden 18 yıllık televizyon geçmişi bulunmaktadır.Ayrıca, digital platformda da markalara içerik üretmekte ve programlar yapmaktadır.

Sahne uzmanlığını Master of Ceremony, Motivasyon Konuşmacısı, Spor Moderatörlüğü, Beden Dili ve Etkili Sunum Teknikleri eğitmeni ve Showman olarak devam ettirmektedir.